USD  EUR  GBP  RUB  JPY  CNY EUR/USD =

Hakkımızda

Şirketimiz Mevlana Celaleddin Rumi'e ait olan "Olduğun Gibi Görün ya da Göründüğün Gibi Ol" sözünü şirket politikası olarak benimsemiş, hakkımızda belgeye dayalı olmayan ve kamuoyunu yanıltıcı hiç bir bilgi paylaşılmamaktadır.

Hakkımızda

Image

MİKRORİSK FİNANSAL ANALİZ A.Ş. 16 Nisan 2015 yılında her biri 25 TL değer taşıyan 2.000 Adet nama yazılı hisse senedi ile kurulmuş bir sermaye şirketidir. (Tic.Sicil Gaz. 22.04.2015 Sayı:8806)

Kurulduğu tarihten bu yana üye işyeri sayısı; ilk sene %260, üçüncü sene %375, hazırladığı finansal rapor sayısı; ilk sene %183, üçüncü sene %342 büyüyen şirketimiz, kademeli büyüme anlayışı ve müşteri memnuniyetine endeksli çalışma prensibi neticesinde, kontrollü ama pozitif ivmeli bir büyümeyi gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Mikro Risk isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. Aynı şekilde Mikrorisk A.Ş.'de Fikri ve Sınai Mülkiyet haklarına saygı gösteren, konu hakkındaki 5846 sayılı kanuna harfiyen riayet eden bir şirkettir.

Benzer bir titizliği Markaların Korunması Kanunu ile ilgili aynı sektörde bulunduğumuz ve zaman zaman rekabet içerisinde olduğumuz diğer şirket ve markalar için gösterir, şirketimiz içinde aynı riayetin gösterilmesini bekleriz.

İstihdam en hassas olduğumuz konuların başında geliyor. Bu neden ile şirketimiz 4857 sayılı İş Kanunu ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunun 4.maddesinin birinci fıkrasında belirtilen niteliklere haiz olduğu için "İşbaşı Eğitim" programı içerisinde yer almaktadır.

Mikrorisk Login yazılımının kullanım hakları Mikrorisk Finansal Analiz A.Ş.'ye ait olmakla birlikte bu yazılımın teknoloji geliştirme programına dahil edilmesi nedeni ile 4691 sayılı kanun gereğince sadece kullanımının satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Bitirdiğimiz projelerimiz, referanslarımız, ürettiğimiz çözümler ve müşteri memnuniyetimiz ile sektör içerisinde bize layık görülen bir konum var. Bu konumda kalmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için gerçekleştirmekte olduğumuz kontrollü büyüme esnasında; müşteri odaklı çalışmamızdan ve güvenilirliğimizden asla ödün vermek istemiyoruz. Bu sebeple her geçen gün daha disiplinli, daha planlı ve daha fazla çalışan bir Mikrorisk ekibini hazır etmek hem müşterimize karşı birincil görevimiz, hem de şirketimizin bir numaralı misyonu olmaktadır.

Veri Analiz ve Bilgi paylaşımlarımızda platformumuzu daha teknolojik biz zemine oturmak, müşterimizin görsel rahatlığını ve hız performanslarını arttırmak için yoğun bir Ar-Ge faaliyeti yürütüyoruz. 2018 yılına kadar öncelik verdiğimiz ve vizyonumuzu bu açıda geniş tuttuğumuz konu budur.

Ülke ekonomisini yakından takip ediyoruz. Genel ve sektörel olarak hazırladığımız faaliyet raporlarımız var. Müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını ortaya çıkartmak ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek için uygulamaya soktuğumuz bir plan program var.

Müşterilerimizin özellikle zamandan yararlanmaları ve net bilgiye, en kısa sürede ulaşabilmeleri için yeni bir algoritma üzerinde çalışıyoruz.

-   Yurt dışı faaliyetlerimizi hızlandırmak. Özellikle Türkiye’de ticaret yapmak isteyen yabancı firmalar ile çalışıyoruz. Sayıyı arttırmak için websitemizi, rapor ve şablonlarımızı 3 dile çıkarttık. Hedeflerimiz arasında tüm dünyadan müşteri ve raporların daha çok dilde yayınlanması var.

-   Ekibimizin kalitesini düşürmeden hatta daha yukarıya taşıyarak, istihdam oranımızı arttırmak istiyoruz. Uzun bir eğitim ve öğrenim süreci gerektirdiği için zamana yayılmış ama belirli bir strateji ile planlanmış bir hedef olarak değerlendirmekteyiz.

Becerilerimiz
Analiz
100% Complete
Veri İşleme
100% Complete
Yönverici Tahlil
100% Complete
Analitik Yorum
100% Complete